Informatie - beschikbaarheid entreekaarten


2020



10 januari
Theater-estafette-dagen 2020
TL
11 januari
Theater-estafette-dagen 2020

12 januari
Theater-estafette-dagen 2020

17 januari
Theater-estafette-dagen 2020

18 januari
Theater-estafette-dagen 2020

19 januari
Theater-estafette-dagen 2020

24 januari
Raymond Clement

31 januari
Musical Dinner Show

1 februari
Paul van Loo solo

2 februari
Poppentheater Koekla

8 februari
De Flageolettes

9 februari
The Bookshop

14 februari
BelLandgraaf Evenementen

15 februari
Dames & Heren Een ànder theatergezelschap       

1 maart
Krijt

15 maart
De Literaire Matinee
Ob
21 maart
Café Chantant
Ob
22 maart
Ivo Janssen
Ob
27 maart
Wasted Nights
Ob
28 maart
Paul van Loo, Ivo Rosbeek en vrienden    
Ob
29 maart
Reuring Theater
Ob
4 april
SKArtacus
Ob
5 april
De Herbergsessies
Ob
17 april
Frans Hendriks
Ob
18 april
De Zuldervrung
Ob
19 april
Médecin de Campagne
Ob
24 april
Jack Vinders
Ob
25 april
Samba Touré Trio - Mali
Ob
26 april
Casier & Dies
Ob
8 mei
Frans Hendriks
Ob
9 mei
Frans Hendriks
Ob
16 mei
The Black Stars
Ob
17 mei
Facet - Spoken
Ob
23 mei
Sjeng, Sjer en De Sjele
Ob
24 mei
Green Book
Ob
5 juni
Eindpresentaties 2020
Ob
6 juni
Eindpresentaties 2020
Ob
7 juni
Eindpresentaties 2020
Ob
12 juni
Eindpresentaties 2020
Ob
13 juni
Eindpresentaties 2020
Ob
14 juni
Eindpresentaties 2020
Ob
20 juni
Eindpresentaties 2020
Ob
21 juni
Eindpresentaties 2020
Ob
27 juni
Eindpresentaties 2020
Ob
28 juni
Eindpresentaties 2020
Ob
4 juli
Eindpresentaties 2020
Ob
5 juli
Eindpresentaties 2020
Ob
30 augustus
Opening seizoen 2020-2021

11 september
Ivo Janssen - Pianorecital

13 september
Open Dag 2020

4 oktober
Brief voor de koning

9 oktober
Gordon Smith Live

11 oktober
14:30 uur
Damiën van Elburg

11 oktober
16:15 uur
Damiën van Elburg

24 oktober
Rodaländer

31 oktober
19:00 uur
Musicalgroep B - Breakfast club

1 november
14:30 uur
Musicalgroep B - Breakfast club

7 november
The Black Stars

13 november
De Cabaretpoel - Vier keer leuk!

26 november   
Eindvoorstelling Productiegroep Mesjogge

27 november
Eindvoorstelling Productiegroep Mesjogge

29 november
Reuring Theater - (G)uppie

4 december
Wasted nights

6 december
Ensemble Begunje

11 december
18:30 uur
Bijna Kerst

11 december
21:00 uur
Bijna Kerst

12 december
18:30 uur
Bijna Kerst

12 december
21:00 uur
Bijna Kerst

13 december
15:00 uur
Bijna Kerst - matinee

13 december
18:30 uur
Bijna Kerst - matinee

13 december
21:00 uur
Bijna Kerst

18 december
Peul Jan - Oudejaarsconference 2020

20 december
Christmas Special

2021



8 januari
Theaterestafettedagen

9 januari
Theaterestafettedagen

10 januari
Theaterestafettedagen

15 januari
Theaterestafettedagen

16 januari
Theaterestafettedagen

17 januari
Theaterestafettedagen

30 januari
Paul van Loo - solo

31 januari
Poppentheater Koekla

5 februari
Frans Hendriks

6 februari
Frans Hendriks

7 februari
Frans Hendriks - matinee

7 februari
Frans Hendriks

27 februari
NightOwl

28 februari
Alle Hoeken van de Kamermuziek

6 maart
Samba Touré Trio - Mali

7 maart
Médecin de Campagne

12 maart
Jack Vinders

20 maart
The Black Stars

27 maart
PYURE - Never Give Up!

3 april
Marjolein Meijers Band

9 april
De Herbergsessies - Naakt

17 april
Wasted Nights

23 april
Robbert Jan Proos

24 april
The Beverly Brothers

25 april
Green Book

7 mei
De Zuldervrung

15 mei
Ravelin

22 mei
yesterday

4 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

5 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

6 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

11 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

12 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

13 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

19 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

20 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

26 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

27 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

3 juli
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

4 juli
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool


Ob = Overheidsbesluit