Informatie - beschikbaarheid entreekaarten


16 augustus
Orlando Festival 2019 TL
14 september
Sjeng, Sjer en De Sjele - zie 23-05-2020

20 september
Paul van Loo en Ivo Rosbeek

21 september
Soul Sacrifice

22 september
Three billboards outdside Ebbing, Missouri

27 september
Nadja Filtzer

4 oktober
Stan Peters

5 oktober
Silverhands & Cedar Spring

6 oktober
Theatergroep Knars

12 oktober
Baltus & Co

13 oktober
Vele hemels boven de zevende

20 oktober
Stichting Oscar

2 november
Collins Live Experience

9 november
Musical Dinner Show - zie 31-01-2020

10 november
Pieter Vermeulen's Cooder Connection

16 november
The Black Stars

22 november
De Cabaretpoel

23 november
The Fureys

24 november
Todos lo Saben

29 november
Gilles Proust

30 november
Ernest Peters Band & Wild Honey

7 december
Yesterday

13 december
Bijna Kerst

14 december
Bijna Kerst

15 december
Bijna Kerst - matinee

15 december
Bijna Kerst

20 december
Heerlens Cabaretduo Peul Jan

2020



10 januari
Theater-estafette-dagen 2020
TL
11 januari
Theater-estafette-dagen 2020

12 januari
Theater-estafette-dagen 2020

17 januari
Theater-estafette-dagen 2020

18 januari
Theater-estafette-dagen 2020

19 januari
Theater-estafette-dagen 2020

24 januari
Raymond Clement

31 januari
Musical Dinner Show

1 februari
Paul van Loo solo

2 februari
Poppentheater Koekla

8 februari
De Flageolettes

9 februari
The Bookshop

14 februari
BelLandgraaf Evenementen

15 februari
Dames & Heren Een ànder theatergezelschap       

1 maart
Krijt

15 maart
De Literaire Matinee
Nv
21 maart
Café Chantant
Nv
22 maart
Ivo Janssen
Nv
27 maart
Wasted Nights
Nv
28 maart
Paul van Loo, Ivo Rosbeek en vrienden    
Nv
29 maart
Reuring Theater
Nv
4 april
SKArtacus
Nv
5 april
De Herbergsessies
Nv
17 april
Frans Hendriks
Nv
18 april
De Zuldervrung
Nv
19 april
Médecin de Campagne
Nv
24 april
Jack Vinders
Nv
25 april
Samba Touré Trio - Mali
Nv
26 april
Casier & Dies
Nv
8 mei
Frans Hendriks
Nv
9 mei
Frans Hendriks
Nv
16 mei
The Black Stars
Nv
17 mei
Facet - Spoken
Nv
23 mei
Sjeng, Sjer en De Sjele
Nv
24 mei
Green Book
Nv
5 juni
Eindpresentaties 2020
Nv
6 juni
Eindpresentaties 2020
Nv
7 juni
Eindpresentaties 2020
Nv
12 juni
Eindpresentaties 2020
Nv
13 juni
Eindpresentaties 2020
Nv
14 juni
Eindpresentaties 2020
Nv
20 juni
Eindpresentaties 2020
Nv
21 juni
Eindpresentaties 2020
Nv
27 juni
Eindpresentaties 2020
Nv
28 juni
Eindpresentaties 2020
Nv
4 juli
Eindpresentaties 2020
Nv
5 juli
Eindpresentaties 2020
Nv
11 september
Ivo Janssen - Pianorecital

13 september
Open Dag 2020

18 september
Café Chantant

3 oktober
JAMsBond

9 oktober
Gordon Smith Live

17 oktober
Radomir Vasiljevic & his Balkan Orchestra

24 oktober
Rodaländer

31 oktober
Musicalgroep B - Breakfast club

1 november
Musicalgroep B - Breakfast club

6 november
Toneelgroep Blik

7 november
The Black Stars

13 november
De Cabaretpoel - Vier keer leuk!

14 november
Musicalgroep A - Aladdin

15 november
Musicalgroep A - Aladdin

26 november   
Eindvoorstelling Productiegroep Mesjogge

27 november
Eindvoorstelling Productiegroep Mesjogge

28 november
Who do we think we are

29 november
Reuring Theater - (G)uppie

4 december
Wasted nights

6 december
Ensemble Begunje

11 december
Bijna Kerst

12 december
Bijna Kerst

13 december
Bijna Kerst - matinee

13 december
Bijna Kerst

18 december
Peul Jan - Oudejaarsconference 2020

20 december
Christmas Special

2021



8 januari
Theaterestafettedagen

9 januari
Theaterestafettedagen

10 januari
Theaterestafettedagen

15 januari
Theaterestafettedagen

16 januari
Theaterestafettedagen

17 januari
Theaterestafettedagen

30 januari
Paul van Loo - solo

31 januari
Poppentheater Koekla

5 februari
Frans Hendriks

6 februari
Frans Hendriks

7 februari
Frans Hendriks - matinee

7 februari
Frans Hendriks

27 februari
NightOwl

28 februari
Alle Hoeken van de Kamermuziek

6 maart
Samba Touré Trio - Mali

7 maart
Médecin de Campagne

12 maart
Jack Vinders

20 maart
The Black Stars

27 maart
PYURE - Never Give Up!

3 april
Marjolein Meijers Band

9 april
De Herbergsessies - Naakt

10 april
De koren New Sound en Musica Vincit

17 april
Wasted Nights

23 april
Robbert Jan Proos

24 april
The Beverly Brothers

25 april
Green Book

7 mei
De Zuldervrung

15 mei
Ravelin

22 mei
yesterday

4 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

5 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

6 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

11 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

12 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

13 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

19 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

20 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

26 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

27 juni
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

3 juli
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool

4 juli
Eindpresentaties JeugdTheaterSchool