zo 14 januari
  Theater-Estafette-Dagen - Kindergroep 1
vr 19 januari
  Theater-Estafette-Dagen - Kindergroep 2
za 20 januari
  Theater-Estafette-Dagen - Basis Musical Lesklas
zo 21 januari
  Theater-Estafette-Dagen - Kindergroep 1
vr 26 januari
  De Cabaretpoel - 'Vier keer leuk!'
za 27 januari
  World music unites - A musical tour from Australia to Syria
zo 28 januari
  Theatergroep Heldhaftig - 'Held'
vr 02 februari
  Wiel Vinken, Frank Vroomen, Fer Naus e.v.a. - Laache en Zinge Aovend
za 03 februari
  Steely Fan - 'A True Steely Dan Experience'
zo 04 februari
  Een Man die Ove heet
vr 23 februari
  Miriam & Carla Wijnen - De aanbouw
za 24 februari
  Paul van Loo - 'Paul van Loo solo'
zo 25 februari
  Poppentheater Koekla - Het Spookje
za 03 maart
  Arie Vuyk - speelt
zo 04 maart
  Ballroom middag - in samenwerking met BelLandgraaf
za 10 maart
  Sarah McQuaid
zo 11 maart
  I, Daniël Blake
zo 18 maart
  De Literaire Matinee
za 24 maart
  Zuldervrung
zo 25 maart
  Valentijn Productiehuis - 'De Drakentemmer'
vr 06 april
  Merel Moistra - 'Mind-fuck op wandel-gympen'
za 07 april
  The Black Stars
zo 08 april
  Accordeonduo Toeac - 'Canto Ostinato'
za 14 april
  Wereldmuziekconcert, ... of African Rootsnight - i.s.m. S.W.I.L.
zo 15 april
  Jan Vayne ... - met gastoptreden van Tessa Kokkelkoren (zang)
vr 20 april
  Café Chantant - 4e editie
za 21 april
  The Kyle Carey Quartet
zo 22 april
  Koperkwintet KWIVR - 'Lichterlaaie'
za 28 april
  Wasted Nights
za 12 mei
  FREAKIN' AWESOM3 -  
zo 13 mei
  Elle
vr 25 mei
  Melting Stuff - Theatershow
za 26 mei
  Joep Conjaerts + Harold K - 'EXPATS'
zo 27 mei
  Jong Talentenklas Conservatorium Maastricht - 'Mondo Verde'
vr 01 juni
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
vr 01 juni
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
za 02 juni
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
za 02 juni
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
zo 03 juni
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
zo 03 juni
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
vr 08 juni
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
vr 08 juni
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
za 09 juni
  Musicals door de musicalgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
zo 10 juni
  Musicals door de musicalgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
za 16 juni
  Musicals door de musicalgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
zo 17 juni
  Musicals door de musicalgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
do 21 juni
  Eindproducties lesgroep 5 en productiegroep Mesjogge van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
vr 22 juni
  Eindproducties lesgroep 5 en productiegroep Mesjogge van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
za 23 juni
  Eindproducties lesgroep 5 en productiegroep Mesjogge van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
zo 24 juni
  Eindproducties lesgroep 5 en productiegroep Mesjogge van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf